AliExpress Wish List: čo to je a ako z toho vyťažiť to najlepšie

Zoznam želaní je nevyhnutným nástrojom, ak chcete nakupovať na AliExpress. Jeho účelom je uložiť naše obľúbené produkty, aby sme ich mali po ruke, keď sa ich rozhodneme kúpiť. Dnes si vysvetlíme, ako to funguje a ako z toho vyťažiť maximum.

Zoznam želaní: ako to funguje

Začať používať zoznam želaní je veľmi jednoduché. Počas prehliadania AliExpress môžeme pridať tie produkty, ktoré sa nám páčili zo samotnej reklamy. Ak prehliadame z počítača, budeme hľadať tlačidlo „pridať do zoznamu želaní“. Ak ste vytvorili priečinky, budete si môcť vybrať, do ktorého sa má uložiť.

Ak si prezeráte AliExpress z mobilnej aplikácie, budete musieť hľadať iba srdce zobrazené na nasledujúcom obrázku a produkt sa automaticky pridá do vášho zoznamu želaní. V takom prípade nebudete môcť vybrať cieľový priečinok, uloží sa do predvoleného zoznamu. Ak máme záujem o to, aby boli produkty oddelené zoznamami a môžete používať iba mobilnú aplikáciu, môžete produkty presunúť zo všeobecného zoznamu do požadovaného priečinka. Ako to urobiť, vysvetlíme neskôr.

Vytvorte priečinky v zozname želaní

AliExpress už nejaký čas umožňuje vytváranie rôznych priečinkov v rámci zoznamu želaní. Je to dobrý spôsob, ako usporiadať naše obľúbené produkty a získať k nim rýchlejší prístup. Okrem toho môžu byť tieto priečinky súkromné, takže ich vidíte iba vy, alebo ich môžete zverejniť, aby ste ich mohli zdieľať s kým chcete a aby ostatní mohli vidieť produkty, ktoré ste našli. Ak chcete vytvoriť nový priečinok vo svojom zozname želaní, jednoducho prejdite na zoznam želaní z počítača a kliknite na miesto, kde je napísané „+ vytvoriť zoznam želaní“. Zobrazí sa karta, kde môžete zadať názov priečinka a či chcete, aby bol verejný alebo súkromný.

Presunutie alebo odstránenie produktov zo zoznamu

Ako sme už povedali, na počítači si môžeme vybrať cieľový priečinok, ale z aplikácie sa uloží do predvoleného zoznamu. V oboch prípadoch je možné produkty veľmi jednoducho presúvať z jedného zoznamu do druhého. Stačí vstúpiť do zoznamu želaní a prejsť na produkt, ktorý chcete presunúť, a pozrieť sa na pravú stranu produktu, kde nájdete možnosť presunúť produkty do iného zoznamu alebo ich zo zoznamu želaní odstrániť. Z mobilnej aplikácie je obsluha podobná, prejdeme na produkt a klikneme na 3 body, ktoré vám ukážeme. Zobrazí sa ponuka, ktorá nám umožní odstrániť produkt alebo ho presunúť do iného priečinka v našom zozname želaní.