Kúpili by ste si montovaný dom na AliExpress?

Dnes si povieme niečo úplne iné a originálne, pre všetkých, ktorí milujú AliExpress a jeho kuriozity. Vieme, že táto online predajná platforma ponúka prakticky všetko: ak existuje, tak na AliExpress. Ale jeden z najnovších produktov, ktoré sme na tejto stránke našli, nás obzvlášť prekvapil. Ide o montované domy. Tento typ bývania (medzi ktorými nájdeme aj modulové domy či minidomy) je v posledných rokoch čoraz obľúbenejší. Ide o trendový alternatívny životný štýl, ktorý ide ruka v ruke s minimalizmom.

Montované domy na AliExpress: ako ich nájsť

V tomto prípade nehovoríme o lacnej a dostupnej veci, aj keď na rozdiel od bežného domu uvidíte, že sú oveľa ekonomickejšie. Domy majú zvyčajne rôznu hodnotu v závislosti od krajiny, vlastností, roku výstavby... Je však veľmi ťažké nájsť niečo slušné za menej ako 1 000 USD za meter štvorcový.

V porovnaní s tým stoja modulárne montované domy oveľa menej a týmto z AliExpress sa nedá odolať. Zdá sa, že čoraz viac predajcov ponúka montované domy na predaj na AliExpress. Môžete ich nájsť pomocou filtrovaného vyhľadávania kliknutím sem. Nízke náklady sú samozrejme možné, pretože dom sa posiela kompletne v demonte a budeme ich musieť zmontovať podľa pokynov predajcu. Taktiež neobsahujú konštrukciu, sú umiestnené priamo na zemi. Niektoré však zahŕňajú aj toalety. Mnohé z týchto obchodov, ktoré ponúkajú domy na AliExpress, sú čínske spoločnosti, ktoré predávajú stavebné materiály a výrobky do Európy, Spojených štátov, Austrálie alebo Afriky. Niektorí môžu dokonca prispôsobiť váš projekt, ak im poskytnete nákresy plánov.

Nie je to konvenčné riešenie, ako si zariadiť svoj domov, ale v poslednej dobe rastie záujem o malé domčeky: televízne programy, kanály YouTube a dokonca aj knihy nám ukazujú výhody domova prispôsobeného nášmu vkusu a potrebám uprostred prírody. . Aj keď väčšina maličkých domčekov sa vyrába na mieru, ak nie ste taký kutil (alebo žena), alebo ak vás táto alternatíva nezaujíma, môže byť zaujímavá aj ako inšpirácia pri návrhu vlastného domu. Existujú skutočné zázraky.