Detské oblečenie z AliExpressu

Všetci milujeme obliekať naše bábätká do kvalitného, pohodlného a štýlového oblečenia, no je škoda míňať toľko peňazí na niečo, z čoho po dvoch či troch mesiacoch vyrastú. Preto vám dnes chceme ukázať tie najlepšie lacné obchody s detským oblečením na AliExpress: kvalitné, originálne a zábavné oblečenie, za ceny, ktoré inde len ťažko nájdete.

Najlepšie hodnotení predajcovia detského oblečenia:

1. LJW Official Store - LJW je jedným z najlepších obchodov na nákup dojčenského a detského oblečenia na AliExpress. Má tiež odznak najvyššej značky.

S veľkou senioritou, množstvom a množstvom výpredajov a pozitívnych komentárov je katalóg oblečenia veľmi široký: outfity na každodenné nosenie, formálnejšie outfity na udalosti (svadby, krstiny,...), plavky, pyžamá, teplákové súpravy, body,…

A jedna z najlepších vecí na tomto obchode je ich zodpovedajúce oblečenie pre rodičov a deti.

2. Top and Top Official Store – obchod so špičkovou značkou, s bohatými skúsenosťami v predaji a s veľmi kvalitným oblečením. Ich súpravy košieľ, nohavíc a motýlika sú ideálne na obliekanie vášho bábätka ako malého človiečika.

3. LAWADKA Official Store - LAWADKA má široký výber oblečenia a predmetov pre bábätká od 0 do 2 rokov a tiež pre deti od 2 do 10 rokov.

Ak hľadáte doplnky ako topánky, ponožky, podbradníky, čiapky, cumlíky na ovocie či zeleninu, aby ste sa nezadusili... LAWADKA je váš obchod.

Nepremokavé podbradníky s dlhým rukávom z tohto obchodu sú veľmi praktické, ak sa chystáte začať bábätko v baby led odstavovaní a nechcete, aby dostávalo jedlo po celom tele.

Okrem zimného oblečenia (bundičky, tielka...) a letného oblečenia vám nemôžu chýbať ich kombinézy, dupačky a súpravičky pre novorodencov zo 100% bavlny, ktorá je veľmi dôležitá pre rešpektovanie jemnej pokožky vášho bábätka s maximálnou hebkosťou. A, samozrejme, ich ceny sú super nízke.

4. Facejoyous Official Store – Všetky odevy v tomto obchode majú štýl a jemnosť, vďaka ktorým sa zamilujete: všetky úplety, teplákové súpravy a rodinné oblečenie vám nesmú chýbať,

A ich ceny? Sú naozaj výhodným nákupom oblečenia, ktoré vôbec nevyzerá lacno: dobre vyrobené, s kvalitnými materiálmi a veľmi dobrými názormi kupujúcich, ktorí tento obchod podporujú ako jeden z najlepších, kde kúpiť oblečenie pre vaše bábätko.

Obľúbené detské oblečenie

Bathrobe Disney Baby – krásne detské župany

5 units – dupačky, bodyčka s vtipnými nápismi a rozkošnými obrázkami

Šaty pre dievčatá – krásne šaty a kostýmy pre malé dievčatká