Bezplatné služby: zistite, ako získať bezplatné veci na AliExpress

Vedeli ste, že na AliExpress môžete získať položky len za 1 cent?

Predtým, ako sa spýtate, nie, nie je v tom žiadny háčik. S „Freebies“ AliExpress sa môžete zúčastniť denného žrebovania a získať produkty takmer zadarmo. Dnes si vysvetlíme, o čom celý tento obchod je.

Čo sú to Freebies?

AliExpress vytvoril bezplatné služby, aby pomohol predajcom získať recenzie na ich nové produkty. Poskytujú nám bezplatné položky zo svojich obchodov výmenou za to, že zanecháme recenziu. Týmto spôsobom vyhrávame všetci: predajcovia vzbudzujú dôveru v potenciálnych kupcov tým, že majú recenzie na ich položky a predaje, a my dostaneme darček zdarma.

Je to spoľahlivé?

Bezplatné darčeky sú úplne spoľahlivé a my sme ich vyskúšali a sami sme to dokázali: ak nestratíte rytmus a zapojíte sa denne, môžete vyhrať aj niekoľkokrát.

Ako môžete získať Freebies?

Účasť je veľmi jednoduchá, ale majte na pamäti, že to môžete urobiť iba dvakrát denne a z aplikácie AliExpress. Najprv prejdite na domovskú stránku aplikácie a na hornom paneli kliknite na „Bezplatne“ (ak ho nevidíte, posúvajte panel doprava, kým ho neuvidíte). Ako uvidíte, na výber je veľa možností a máte niekoľko kategórií položiek (správy dňa, elektronika, šport, móda a doplnky...). Ak už viete, čo chcete, kliknite na položku a kliknite na „Použiť zadarmo“.

Pred potvrdením vašej žiadosti sa uistite, že adresa doručenia, ktorú ste pridali, je správna, inak môžete mať problémy s prijatím darčeka, ak ho dostanete.

A pamätajte, že máte možnosť požiadať o ďalší Freebie, tak si to nenechajte ujsť. Keď pre všetkých používateľov uplynie obdobie podávania žiadostí Freebie (sedem dní), ak budete tým šťastlivcom, dostanete upozornenie približne do troch dní.