Sprievodca peňaženkou Alipay: ako doplniť a použiť bonus

Možno už viete nejaké veci o Alipay a možno ste dokonca zaplatili za svoje nákupy prostredníctvom tejto platformy pomocou svojej bankovej karty. Ale... poznáte všetky výhody, ktoré môžete mať pomocou svojej peňaženky Alipay? Možno ešte nevyužívate všetky dostupné zľavy s Alipay bonusom, preto vám ich všetky vysvetlíme, aby ste túto platformu využili na maximum.

Čo je Alipay?

Skupina Alibaba (do ktorej AliExpress patrí) vytvorila Alipay, aby nám to uľahčila: s touto platformou spravujú vaše platby sami 100% bezpečným spôsobom a ponúkajú nám úplné krytie proti možným podvodom. Alipay uchováva vaše peniaze v bezpečí a predáva ich len vtedy, keď uspokojivo dostanete svoju objednávku.

Výhody používania Alipay Wallet

Alipay Wallet je virtuálna peňaženka Alipay, kde si môžete ukladať peniaze, aby ste mohli nakupovať na AliExpress. Jednou z najväčších výhod platenia zostatkom v Peňaženke Alipay je, že sa môžete vyhnúť používaniu kreditných alebo debetných kariet (ak sa vám nepáči, že vaša karta je prepojená s AliExpress). Taktiež, ak nemáte bankovú kartu, nechcete platiť udržiavacie poplatky za predplatenú kartu alebo vám vaša banka stále účtuje poplatky za nákupy na AliExpress, je to ideálny spôsob, ako zaplatiť za vaše nákupy. Ďalšou výhodou používania virtuálnej peňaženky Alipay je, že počas niektorých akcií môžete získať bezplatné kupóny alebo dobitia AliExpress.

Doplňte svoj zostatok v peňaženke Alipay

Nezabudnite, že predtým, ako začnete používať Peňaženku Alipay, musíte si nastaviť svoj účet Alipay, aby ste aktivovali zostatok (v tomto príspevku vysvetlíme ako). Majte tiež na pamäti, že zostatok budete môcť dobiť iba z aplikácie AliExpress.

Minimálne dobitie 10 USD

Dobitie zostatku je veľmi jednoduché: vstúpte do svojej peňaženky a kliknite na „Dobiť“, vyberte si sumu, ktorú chcete pridať (minimálne 10 USD) a nakoniec vyberte spôsob dobitia (kreditná alebo debetná karta alebo bankový prevod). Jediný spôsob dobitia, ktorý nie je okamžitý, je bankový prevod, ktorý ako obvykle trvá niekoľko dní, kým sa prejaví vo vašom zostatku v Peňaženke Alipay. Majte to na pamäti, aby ste boli pri nákupoch proaktívni.

Výber peňazí z vášho zostatku

Nerobte si starosti, ak neviete, koľko peňazí máte dobiť: spôsob, akým môžete pridať peniaze, vám môže pomôcť aj vybrať ich, keď ich budete potrebovať. Bez poplatkov a bez minimálnej sumy. Stačí pridať číslo bankového účtu a meno majiteľa účtu, ktoré musí byť rovnaké ako na vašom Alipay účte.