Ako napísať hodnotenie/feedback predajcovi na AliExpresse?

Práve ste dostali produkt z AliExpress? Zanechajte spätnú väzbu o predajcovi a produkte. Pomôžete tak ostatným zákazníkom vedieť, či je predajca spoľahlivý a či sa oplatí u neho objednávať.

Nevyhýbajte sa zanechaniu spätnej väzby. Ak každý zákazník zanechá spätnú väzbu, mnohým ľuďom to pomôže pri výbere a vyhnú sa nepoctivým predajcom.

Ak nechcete zanechať spätnú väzbu, predstavte si, že to nerobia ani ostatní zákazníci. Ako si teda vybrať produkt? Ako zistiť, že predajca je spoľahlivý a čestný? Vy sami musíte urobiť zmenu, ktorú chcete vidieť vo svete. Nezabudnite preto zanechať spätnú väzbu na produkt a obchod na AliExpress.

Ako zanechať spätnú väzbu na AliExpress po potvrdení prijatia objednávky

Spätnú väzbu môžete zanechať iba po kliknutí na tlačidlo „Objednávka prijatá“. AliExpress automaticky ponúkne zanechanie spätnej väzby, keď potvrdíte prijatie objednávky. Ak súhlasíte, dostanete sa na stránku spätnej väzby.

Ak chcete zanechať spätnú väzbu, ale nemáte na to teraz čas, nebojte sa. AliExpress si vyhradzuje 30 dní na zanechanie spätnej väzby. Keď budete pripravení, prejdite do svojho osobného účtu do časti "My orders" (Moje objednávky). Vedľa objednávky uvidíte tlačidlo "Leave Feedback" (Zanechať spätnú väzbu).

Čo napísať do spätnej väzby?

Predajcu treba ohodnotiť na stupnici od 1 do 5, napísať komentár a priložiť nejaké obrázky. Budete musieť ohodnotiť nasledujúce body:

  • ako produkt zodpovedá jeho popisu
  • aké dobré sú komunikačné schopnosti predajcu
  • ako rýchlo bol produkt odoslaný

Vo svojom komentári sa môžete podeliť o svoje skúsenosti s objednávkou u tohto predajcu, o prípadných problémoch, ktoré sa mohli vyskytnúť, o samotnom produkte, o dodacích podmienkach a podobne. Limit je 1 000 znakov. Mimochodom, môžete zostať v anonymite.

V každom prípade bude spätná väzba zverejnená až vtedy, keď ju predajca skontroluje. Spätná väzba sa zverejní, keď vy aj predajca zanecháte spätnú väzbu, alebo na konci 30 dní od odoslania spätnej väzby. Všetka spätná väzba, ktorú zanecháte, je uložená v sekcii „Spravovať spätnú väzbu“. Tu sa zhromažďujú všetky vaše komentáre a ich stavy.