Ako získať zľavové kupóny na AliExpress?

Pokiaľ nakupujete na Aliexpress, tak ste už ušetrili veľa peňazí. Dnes bude reč o zľavových kupónoch, ktoré môžete na Aliexpress získať.

Ako môžem získať zľavové kupóny?

Na Aliexpress existujú dva typy zľavových kupónov:

Aliexpress kupóny vydáva priamo Aliexpress pod záštitou www.Alibaba.com. Najčastejšie sa s takými kupónmi stretnete počas akcií, ktoré Aliexpress organizuje.

Kupóny predajcov môžete získať priamo u konkrétneho predajcu a využiť ich môžete len u daného predajcu.

Kde nájdem zľavové kupóny?

Viete sa preklikať k odkazu na zoznam zľavových kupónov predajcov. Na tejto stránke nájdete stovky kupónov od predajcov na Aliexpress. Vyberte si, ktorý kupón sa Vám páči najviac a kliknite naň. Na obrázku vidíte, že jeden predajca ponúka viac kupónov. Vedľa obrázku je napísaný názov daného obchodu/predajcu. My sme klikli na kupón od predajcu Fashion Mens Wardrobe.

Po kliknutí na vybraný kupón sa dostanete do zoznamu kupónov daného predajcu. Vyberte si zľavový kupón a kliknite naň - Get coupon now.

Následne sa Vám zobrazí táto hláška. Oznamuje Vám, že ste získali kupón predajcu na US $5 a môžete ho použiť iba v obchode tohto predajcu. Ďalej tam vidíte dátum do kedy je zľavový kupón platný. V tomto prípade je to do 13. novembra 2016. Pokiaľ chcete kupón použiť okamžite, tak kliknite na Use Coupon Now alebo sa môžete na neho pozrieť cez View My Coupons.

Na zoznam všetkých svojich zľavových kupónov sa môžete pozrieť kedykoľvek cez hlavný panel My Aliexpress a ďalej záložka My Orders -> My Coupons. Zľavové kupóny máte rozdelené na Aliexpress Coupons a Seller Coupons. Kupón, ktorý sme práve získali vidíte nižšie. Odporúčam kontrolovať túto záložku, pretože môžete na kupóny zabudnúť a po uplynutí ich platnosti už ich nemôžete využiť. Platnosť kupónu sa nedá nijako predĺžiť.

V riadku Validity period vidíte od kedy do kedy Vám kupón platí. Can be used on vám hovorí, na čo môžete kupón použiť. V tomto prípade na všetko z obchodu predajcu. Coupon name je v tomto prípade názov obchodu predajcu. A v poslednom riadku Coupon status vidíte či je ešte kupón platný.